Wysłanie lub zapis dzwonka

Dzwonek True Tone utworzony w programie MojDzwonek.com możesz umieścić w telefonie za pomocą WAP lub używając kabelka do telefonu, interfejsu IrDA lub BlueTooth.

Jeśli nie masz kabelka, interfejsu IrDA ani BlueTooth

Twój dzwonek zostanie pobrany na telefon przez WAP. W tym celu naciśnij przycisk Wyślij znajdujący się po prawej stronie, poniżej wykresu. Wybrany przez Ciebie fragment utworu zostanie wysłany na serwer MojDzwonek.com a stamtąd będziesz go mógł pobrać na telefon.

Po wysłaniu pokaże się okienko informujące o tym, że aby pobrać dzwonek na telefon, powinieneś wysłać SMSa. Po wysłaniu SMSa, którego koszt wynosi 2.46 zł z VATem, na Twój telefon zostanie wysłana wiadomość typu WAP-Push umożliwiająca pobranie dzwonka przez WAP.

Jeżeli masz kabelek, interfejs IrDA lub BlueTooth

W takim wypadku nie musisz korzystać z połączenia WAP, tylko przegrać gotowy dzwonek bezpośrednio z komputera do telefonu. Najpierw musisz więc zapisać dzwonek na swoim komputerze przez naciśnięcie przycisku Zapisz znajdującego się pod wykresem. Program wyświetli informację o treści i numerze SMSa. Wysłanie SMSa będzie Cię kosztowało 1.23 zł z VATem. W odpowiedzi na tego SMSa otrzymasz kod, który wpiszesz w pole edycyjne. Po zatwierdzeniu przyciskiem [OK] wybierzesz katalog na dysku, w którym zostanie zapisany dzwonek. Stamtąd przegrasz go już do telefonu.