Pobranie dzwonka na telefon

Twój dzwonek Real Music jest już zrobiony, wystarczy go pobrać na telefon i cieszyć się jego dźwiękiem.

Jeśli wybrałeś pobieranie dzwonka przez WAP

Po wysłaniu SMSa otrzymasz na telefon wiadomość typu WAP-Push. Otwórz ją, a Twój telefon uruchomi przeglądarkę WAP, automatycznie połączy się z serwerem MojDzwonek.com i odbierze dzwonek. W zależności od modelu telefonu dzwonek zostanie automatycznie zapisany w pamięci telefonu lub zapiszesz go wybierając odpowiednią opcję z menu. Po zapisaniu możesz już zamknąć przeglądarkę WAP, wejść do folderu z dźwiękami i stamtąd odsłuchać dźwięk na telefonie oraz ustawić jako dzwonek lub sygnał SMS itp.

Jeśli wybrałeś zapis dzwonka na komputerze

  • Jeśli masz kabelek do telefonu, połącz nim komputer z telefonem i skopiuj dzwonek do pamięci telefonu. Sposób kopiowania powinien być opisany w instrukcji obsługi telefonu, kabelka lub programu służącego do kopiowania.
  • Jeśli masz interfejs IrDA lub BlueTooth, włącz go do komputera a w telefonie włącz opcję IrDA lub BlueTooth. Kiedy komputer "zobaczy" Twój telefon, możesz skopiować dzwonek do jego pamięci zgodnie z instrukcją telefonu lub posiadanego interfejsu.

Następnie korzystając z menu telefonu wejdź do folderu, w którym zapisałeś dzwonek. Stamtąd możesz go odsłuchać i ustawić jako dźwięk połączenia, SMS itp.