Program partnerski

Jeżeli jesteś webmasterem lub właścicielem strony internetowej, zapraszmy Cię do współpracy.

Przystępując do programu partnerskiego uzyskujesz możliwość uzyskania dodatkowych dochodów z prowizji od SMSów wysłanych przez użytkowników systemu MojDzwonek.com.

Jak zarabiasz?

Jeżeli klient pobierze program MojDzwonek.com za pośrednictwem Twojej strony a następnie stworzy przy jego pomocy własny dzwonek True Tone, dostaniesz prowizję od wysłanego płatnego SMSa. Wysokość Twojej prowizji jest uzależniona od wielkości generowanego ruchu. Dokładną wartość prowizji poznasz po rejestracji.

Skąd wiadomo że wysłany SMS ma zostać zaliczony na Twoje konto?

Jeżeli internauta pobierze program MojDzwonek.com za pośrednictwem Twojej strony, to przy instalacji na jego komputerze zostanie zapisany identyfikator przyznany Ci przez system w czasie rejestracji. Od tej pory każdy dzwonek TrueTone, który użytkownik tego komputera wyśle na serwer będzie oznaczony jako partnerski, z Twoim identyfikatorem. SMS z zamówieniem na pobranie tego dzwonka zostanie na tej podstawie zaliczony na Twoje konto.

Wszystkie SMSy wysłane przez tego użytkownika będą zaliczane dla Ciebie dopóki nie odinstaluje on programu MojDzwonek.com ze swojego komputera.

Korzystając z systemu statystyk SMSów na bieżąco możesz kontrolować, ile SMSów zostało zaliczonych na Twoje konto.

Chcę podjąć współpracę

Aby zarejestrować się jako Partner w serwisie MojDzwonek.com, wypełnij formularz rejestracyjny systemu obsługi Premium SMS, z którego korzysta serwis MojDzwonek.com. Po rejestracji poznasz wszystkie szczegóły dotyczące podłączenia swojej strony do programu partnerskiego.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!